Uitslagen editie 2014

In 2014 zijn er voor de klassen Laser Master, Laser Standaard en Soling in totaal 3 wedstrijden gevaren. Overige klassen hebben 2 wedstrijden gevaren. Op zondag zijn wedstrijden afgebroken vanwege winddraaiingen en gebrek aan wind.

 

Uitslag 29er

NoZeilnoNaamPunten12
1NED 1379Merel de Weert, Dafne Wijnbergh2,011
2NED 375Carien Dermers, Olivier Tan5,023
3ITA 120Ties Verploegh, Jan Kleijn7,0dns2
4NED 1661Rik van Wendel de Joode10,0dnsdns

  


Uitslag 470

NoZeilnoNaamPunten12
1470 NED 55Benny Kouwenhoven, Jan Kouwenhoven2,011
2470 NED 1102Bastiaan Hartman, Mark Hartman5,032
3470 NED 1115Pieter Moerman, Giorgios Pijnen5,023
4470 NED 1135Dorien Lutgendorf, Timo Spijkerboer9,054
5bel IRL 8Colin Decorte, Pieter Tack9,045

  


Uitslag Cadet

NoZeilnoNaamPunten12
1NED 8515Menno Baars, Z. Cubas Barrios4,031
2NED 8345Tess Wilschut, Benthe Marijnen4,022
3NED 8334Huug Wilschut, Tobias Teunissen5,014
4BEL 8404Victor De Ripainsel, Thibaud Dirix10,073
5NED 8518Thijs Klumpers, Kobe Strobandt10,055
6NED 9495Christiaan Griffejoen, Bruno van Boven-Emmelkamp13,067
7NED 9320L. Wilschut, Sanna Marijnen14,086
8NED 8347Michael Giezen, Job van Luijken17,098
9NED 9039Theo v.d. Berg, Mart Kegel20,0119
10NED 9689Nienke de Jong, Suzanna Lap21,04dns
11NED 9418Niels van Luijken, Lies de Rouw22,01210
12NED 9212Yannica Block, Tijmen Baars27,010dns
13NED 9175Pam Witsenboer, Willem Poppinga34,0dnsdns
13NED 9137Alexander Braat, Sterre van Wegen34,0dnsdns
13NED 8868Lili van Wegen, Tycho J.34,0dnsdns
13NED 8869Jade van Wegen, Alex Teunissen34,0dnsdns

Uitslag Draak

NoZeilnoNaamPunten123
1389Max Vijzelaar, Huib Bannier, Do Bakker3,0111
2390Klaas Ruigewaard, Joop Doomernick7,0322
3397Lennaert van der Kroon, Sebastiaan Brinkhorst11,023dns
4403Maarten Klinkenberg, Chris en Sicco13,0dns43
5375Louis Keulemans, Harm Slot15,045dns

  


Uitslag FD

NoZeilnoNaamPunten12
119Maarten Soederhuizen, Vandenhautte2,011
25Fred Schaaf, Casper Schaaf4,022
335Wim Reijling, Bart Kramer8,03dnf
428Matthy Quist10,0dnsdns

Uitslag Finn

NoZeilnoNaamPunten12
1787Nanno Schuttrups2,011
227Paul Kamphorst6,024
3770Hein Bloemers7,052
4972Tobias Kirschbaum9,063
586Stefan Marechal10,037
649Jan Mark Meeuwisse10,046
7126Maarten Godschalx13,085
882Roel Lubberts15,078
9704Erik Verboom18,099
10112Michel Miltenburg24,0dnsdns
10931Hessel Hoekstra24,0dnsdns

Uitslag Laser 4.7

NoZeilnoNaamPunten12
1NED 204046Bo van Wendel de Joode6,042
2NED 195055Daan Vis7,025
3BEL 201345Tom Schroder8,071
4NED 195722Mees de Graaf9,063
5NED 202322Marnix Bos9,036
6NED 203017Aleksandr Moliakov10,019
7NED 187045Christopher Bol12,057
8NED 195177Floris Breuking13,094
9NED 192793Bas de Meij16,088
10NED 207737Sarah Bos20,01010
11NED 202323Sophie Bos22,01111
12NED 198792Bart Bruggeling25,01312
13NED 2Charlotte Smit25,01213
14NED 196969Hanna Rijk28,01414
15NED 183113Marijn Snel32,0dnsdns

Uitslag LaserMaster

NoZeilnoNaamPunten123
1NED 192789Serge Kats4,0112
2NED 204960Hero Mulder12,0264
3NED 202336Koen Verhart14,0383
4NED 7Martijn van der Pol17,01241
5NED 191211Cesar Sierhuis22,09211
6NED 196967Frans Hin25,06109
7NED 197665Martin van Olffen27,01098
8NED 80Barend-Jan Binkhorst35,02357
9NED 201778Jan Bos38,017156
10NED 181453Adse Jelles43,0131713
11NED 164753Rolf de Boer47,0181910
12NED 171681Wilmar Groenendijk50,083dns
13NED 149931Floris van Ede55,0ocs115
14NED 141639Erik van Hoving57,0117dnf
15NED 195174Giovanni Vierling58,0212512
16NED 187046Nic Bol59,0713dns
17NED 222Alex Hoeve65,0521dnf
18NED 197518Mark Kalf75,02214dns
19NED 197663Bosma76,01423dnf
20NED 182468Klamer Schutte76,01522dnf
21NED 194889Peter de Weerdt76,01918dnf
22NED 179595Peerke Kortekaas82,04ocsdns
23NED 201747Elias Ott82,02716dns
24BEL 164915Jan Willem Wolters85,02620dnf
25NED 6Eik Frolke85,02026dns
26NED 170410Simon Anink87,02424dns
27NED 168941Frans van der Wel90,0dnf12dnf
28NED 176302Cees Muilwijk91,02527dnf
29NED 185094Reinout Klapwijk94,016dnsdns
30NED 174402Peter Velds95,02828dns
31NED 169137Michel Uittenbroek117,0dnsdnsdns
31NED 3072Adriaan Ouwerkerk117,0dnsdnsdns
31NED 150192Michiel Peeters117,0dnsdnsdns
31NED 147168Redmar Bos117,0dnsdnsdns
31NED 195230Arthur Kluppel117,0dnsdnsdns
31NED 115709Matthijs Tak117,0dnsdnsdns
31NED 185112Henk Trouw117,0dnsdnsdns
31NED 138291Rob Schutte117,0dnsdnsdns

Uitslag LaserRadiaal

NoZeilnoNaamPunten12
1202979Eric-Jan Westerhof4,031
2194869Tim de Weerdt7,025
3198286Tim Doppenberg8,062
4198835Shivam Ramdas8,044
5201779Kim Bos10,019
6205647Brahma Behrend10,073
7196323Ivo Polderman12,057
8206441Thom van der Starre16,0106
9202326Thomas Roggekamp17,098
10197938Kai Spruijt18,0810
11146178Redmar Bos22,01111

Uitslag LaserStandaard

NoZeilnoNaamPunten123
1NED 206982Joost Kooren7,0322
2NED 198768Rinse Ubbink8,021ret
3NED 202111Niels de Vries8,0431
4ESP 178054Mario Morillo Pascual8,0143

Uitslag O-jol

NoZeilnoNaamPunten12
1614Rob Wapenaar8,017
2585Cor Visser8,062
3566Rob Aukema8,053
4668Dirk Zwitser8,035
5603Jan-Willem Scheerder8,044
6644Ton Op de Weegh9,081
7666Jan van Amerongen12,0210
8551Ronald den Arend15,096
9665Thies Bosch15,078
10634Fre Drenth19,0109
11572Bram Hofstede23,01112
12670John Wolters24,01311
13533Eric Kiebert25,01213
14516Michiel Eijsink28,01414
15651Wessel Kuik32,0dnsdns

Uitslag Optimist

NoZeilnoNaamPunten12
13202Jeler Velds4,013
23218Thomas Westerhof6,042
33083Jurriaan Bol8,071
43145Zeger den Boestert8,026
53219Annabelle Westerhof11,065
63092Tjeerd Lathouwers13,058
73151Teun In der Maur15,0114
83155Olivier Jaquet20,0137
92972Joris Nankman22,01012
103194Niek Kampherbeek24,0915
113211Barend van der Starre30,0822
123002Victor Vreede31,01219
133192Huub Kok32,0329
142413Hidde van der Meer33,02211
152929Bas Kooijman Beuk34,02014
163133Bjarne Bouwer34,01717
172994Lizet de Vries35,01520
182220Lucas Struijk40,01921
193152Isabelle Zielinski41,02516
203Daan Costermans44,03410
213200Florine Bramervaer45,01827
223016Rik Dieperink47,02324
233209Fleur van der Valk48,01434
243196Ghislaine van Empel54,0459
253115Teun Binkhorst54,01638
262944Sjors van der Pol54,02628
273038Thomas van Ofwegen56,03026
282992Roderick van Empel60,04713
293193Friso van Gruijthuijsen61,03823
303174Maurits Vermeulen61,02833
312879Bob van der Weide61,02932
322493Luuk ter Haar61,03130
333190Lilly Hofman64,04618
343215Floris Lampe66,02442
352623Erwin Wijbenga66,04125
363124Floris Castelein67,02740
373181Paul Hameeteman67,03631
383208Stijn van der Valk71,02150
392928Bart Kooijman Beuk71,03239
403178Sam Arends74,03935
412955Marijn Schortinghuis76,04036
423166Pieter van der Linden80,04337
433180Jacobine Leemhuis82,03745
443126Jochem Ziemer84,03351
453195Maxim Starmans84,03549
463043Sofia Brinkmann91,04843
472434Charlotte Dragt94,05341
483135Tristan Melgers96,04254
493134Tamara Mourik96,05244
502949Femke Grote96,05046
513205Luigi Stagnaro96,04947
5230991Casper van der Torre97,04453
533067Maurice van Braam Morris99,05148
543033Bart van den Berg112,05458
553109Liselotte Breuking112,05755
563182Franca Struijk112,05557
573047Mareth Arends112,05656
583090Yanne Broers115,0dns52
592626Suzanna Lap122,0dnc59
603062Stijn van den Steen126,0dnsdns
603144Amy Rieske126,0dnsdns
603072Adriaan Ouwerkerk126,0dnsdns

Uitslag RSFeva

NoZeilnoNaamPunten12
1NED 3469Tom Dutilh, Bernard Brinkel3,021
2NED 3691Ties van der Stroom, Bas van Lookeren Campagne6,015
3NL 1619Thomas Snoek, Tijmen Beemster6,042
4NED 3470Koen Vierling, Joost Dragt7,034
5NED 3524Nynke Verwoerd, Annabel Wickel10,073
6NED 3473Laurens Dermer, Charlie Biesbroeck11,056
7NED 3465Stan Niestadt, Arthur Nankman15,069
8NED 1615Liselotte Beemster, Rick van de Luur16,088
9NED 3475Gijs Dutilh, Ocker Stoop22,0dns7
10NED 3210Naomi van Gemerden, Luna van Gemerden22,01210
11NED 1Sebastiaan Dirven, Sofie de Boer22,01012
12NED 3483Selma van der Tuin, Sam Leenhouts23,0914
13NED 4Juno Wilbrink, Anna van Velzen24,01113
14NED 1613Olya de Boer, Jelle de Boer26,0dns11

Uitslag Soling

NoZeilnoNaamPunten123
133Rudy den Outer, Gavin Lidlow, Ramzi Souli3,0111
238Bram Soethoudt, Gabor Helmhout, Geert Verheij6,0222
3138Mark Meijs, Jeroen Mickers, Damian Meijs12,0345
425Ben Medendorp, Berend Vree, Ben Vree13,0436
544Vincent Dik, Melvin Galama, Stijn Kruijt13,0553
627Ben Boogaerdt, Han van Veen, Josse16,0664

Uitslag Splash

NoZeilnoNaamPunten12
1676Eva Asbeek Brusse3,012
22587Maaike Sinke8,044
32496Els van der Valk11,029
42633Jasper Schuddeboom11,038
52359Rein van der Drift12,0111
62498Sam Peeks13,067
72648Wouter Krommendijk15,0105
81982Floortje Hoogstede19,0514
92186Michiel Meeuwisse19,0910
102655Floris Bos20,0146
112470Willem Gesink24,01311
121478Faline Clement25,0817
132644Lucas Peeters27,0dsq3
142380Stan van Haren27,01215
151642Tijs Meekel28,01612
162600Daan Vooijs28,01513
172278Ardy Muilwijk31,07dns
182448Jojanneke van der Weide35,01718
192664Fric Tanis36,02016
202052Max de koning38,01919
21951Bart Kymmell39,01821
22922Sophie van der Jagt41,02120
231156Joris Overeem48,0dncdns

  

 

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 – 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl